تمدید قرارداد عالیشاه؛ فعلا حق بازی ندارد + تهرانگردی ادبی در روز بزرگداشت سعدی – شرکت عمرانی هیدروسازه

وبسایت نود: امید عالیشاه روز گذشته راهی تبریز شد و با طی مراحل اداری و حضور در یگان سپاه عاشورای تبریز برگه موقت پایان خدمت خود را دریافت کرد
عالیشاه با طی مراحل اداری به زودی کارت پایان خدمت خود را دریافت می کند.

وبسایت نود: امید عالیشاه روز گذشته راهی تبریز شد و با طی مراحل اداری و حضور در یگان سپاه عاشورای تبریز برگه موقت پایان خدمت خود را دریافت کرد.

عالیشاه برخلاف نوراللهی به دلیل این که نامش در فهرست پرسپولیس قرار نگرفته است نمی تواند این تیم را در بازی های باقی مانده لیگ برتر و یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند. این در حالی است که نوراللهی بلافاصله پس از بازگشت در فهرست سرخپوشان برای حضور در مسابقات قرار گرفت.

باشگاه پرسپولیس در صورت صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا می تواند نام این بازیکن را برای حضور در مسابقات مرحله یک چهارم نهایی به فهرست خود اضافه کند.

عالیشاه از امروز به تمرین پرسپولیس می رود و به زودی پای میز مذاکرات خواهد نشست و در صورت توافق قراردادش را به مدت یک فصل و نیم تمدید خواهد کرد.

این بازیکن که نیم فصل با پرسپولیس قرارداد دارد آمادگی خود را برای تمدید قرارداد به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است و قرارداد او حداقل به مدت نیم فصل و تا پایان فصل آینده تمدید خواهد شد و در صورت توافق این تمدید قرارداد یک و نیم ساله و تا پایان دو فصل بعد خواهد بود.

——————-

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از برگزاری تور تهران گردی ادبی به مناسبت روز بزرگداشت سعدی خبر داد
علاقه مندان برای حضور در تورهای ادبی می توانند نام و نام خانوادگی خود را به همراه واژه “ادبی” به شماره ۵۰۰۰۲۰۳۰۰۰۱۰۰ ارسال کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دلاور بزرگ نیا گفت: تاریخ ادبیات ایران مملو از آثار ادبی نویسندگان و شاعران به نام و برجسته است که میتوان براساس مکان هایی که در آن زندگی کرده اند یا با دیدن آن مناظر و الهام گرفتن از آن اثری خلق کرده اند برای ایجاد مسیرهای ادبی در گردشگری بهره برد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از برگزاری تور تهران گردی ادبی به مناسبت روز بزرگداشت سعدی خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران افزود: مسیرهای گردشگری برای مناسبت های ادبی برنامه ریزی شده است که تا پایان سال اجرا می شود.

برای روز بزرگداشت سعدی اتوبوس ادبی در نظر گرفته شده است که در آن ضمن اجرای برنامه شعرخوانی، شهروندان می توانند از نسخه های قدیمی گلستان و بوستان سعدی در موزه رضا عباسی و خانه شاعران ایران دیدن کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *